Nový živočišný druh - dírkovaná pruženka

22.03.2020

Můj kamarád Zbyněk Rudolf dal na Facebook fotku, že vyrábí plastové štíty pro zdravotníky. S jídlem roste chuť, už máme látky, máme tkalouny, máme sklad, co kdybychom rozšířili sortiment? Já vím, že to je zvrhlá myšlenka a skoro se bojím mému týmu říct, že bychom rozjeli i výrobu štítů. Jsme v tom všichni spolu, tak jim trochu opatrně píšu, jestli by fakt souhlasili? Jdeme do toho?Fajn!

Když mi Zbyněk vyjmenuje, co potřebuje za materiál tak těžce tápu. Nikdy jsem neslyšela o dírkované pružence (představte si gumu do trenýrek a v ní dírky), o plastové fólii Vivak (vůbec netuším, jak vypadá) a CO2 laseru (tak to už vůbec netuším). Tohle jsou nepropátrané vody, ale co...před týdnem jsme netušili, kde sehnat kilometry látky a taky se podařilo. Zkusme i tuhle velkou výzvu.

Neděle kolem poledne a přemýšlíme, kde sehnat plastovou fólii. Simona mi píše další neskutečnou zprávu, pan Olmr, který nám nedávno daroval 800 metrů, zaplatí materiál na štíty. "Zbyňku, objednej, co potřebuješ a pošli fakturu". Za tři minuty je hotovo a Zbyněk má na osm dnů "o zábavu postaráno". Simona mi píše: "Tohle máme, co bude zítra?" Zatím se neodvažuju hádat.